Сила опору повітря, яка діє на велосипедиста, пропорційна квадрату його швидкості: f = αv2. На

горизонтальній дорозі найбільша швидкість велосипедиста становить приблизно 20 м/с. Оцініть коефіцієнт пропорційності α, якщо маса велосипедиста разом з велосипедом 70 кг, а коефіцієнт тертя між колесами велосипеда і дорогою 0,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Дима.

Ответ:

Объяснение:

максимальное сопротивление воздуха равно максимальному трению колес

αv^2=mgu

α=mgu/v^2=70*10*0,4/20^2 = 0,7 - это ответ