Якою є густина пластмаси , з якої виготовлено суцільне тіло масою 48г об'ємом 40см3


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алёна.

Ответ: 1.2г/см³

Объяснение:

Дано:

m=48г

V=40см³

Знайти:

ρ-?

Розв'язок:

ρ=m/V=48/40=1.2г/см³