Український літак Ан-225 «Мрія» найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак має вагу

2,85 МН. Визначте його масу

Ответы на вопрос

Отвечает Карабай Асель.

Ответ:

285 т

Объяснение:

P=m*g; m=P/g

2,85 MH= 2850000 Н

m=2850000 H / 10 Кг/Н= 285000 кг = 285 т