Ліфт масою 600 кг рухається вгору із прискоренням 5 м/с2. Знайти натяг линви ліфта, взявши

прискорення земного тяжіння 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Муратшин Ильяс.

Ответ:

9 кН

Объяснение:

m=600 кг    a=5 м/c2     F=?

===

F - m*g=m*a

F=m*(g+a)=600*(10+5)=9000 H

===============================