Сила 50 Н надає тілу прискорення 0,6 м/с2 . Яка сила надасть цьому тілу прискорення 0,5 м/с2


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Салауат.

Ответ:

F₂ =  42 Н

Объяснение:

Дано:

F₁ = 50 Н

а₁ = 0,6 м/с2

а₂ = 0,5 м/с2

Наити:

F₂ - ?

Решение:  

По 2 -ому Закону Ньютона: F = m * а ⇒ m = F / а

m = F₁ / а₁   и    m = F₂ / а₂

F₁ / а₁  = F₂ / а₂

F₂ = F₁ * а₂  /  а₁

F₂ =  50 Н * 0,5 м/с2 / 0,6 м/с2 ≈ 42 Н

Ответ: 42 Н