Сила 60 Н надає тілу прискорення 0,8 м/с². Яка сила надасть цьому тілу прискорення 2 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Камоско Анастасия.

Ответ:

F = 150 H

Объяснение:

Формули, які ми будемо використовувати:

F = m·a;

m = f/a.

F за умовою дорівнює 60 H;

а за умовою дорівнює 0,8 м/с².

m = 60/0,8 = 75 кг.

F = 75·2 = 150 H.