Під час аварійного гальмування автомобіль, що розвинув швидкість 72 км/год, зупинився через 100

м. З яким прискоренням рухався автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Анашкин Руслан.

Дано: Vo=72 км/ч=72*1000 м/3600 с=20 м/с; S=100 м; V=0; a - ?

-----------------------------------------------------------------------------------

S=(V²-Vo²)/(-2a)    V=0

S=Vo²/2a

2aS=Vo²

a=Vo²/2S

----------------

a=20²/(2*100)=400/200=2 м/с²  -  это ответ.

Т.к. это торможение, то а=-2 м/с².