Енергію, що її споживає електролампа за 20 хв роботи, якщо показання вольтметра 200 В, а

амперметра 0,5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбокон Дана.

Объяснение:

дано:

I = 0.5 A

U=200 B.

t=20 хв=1200 секунд.

Р=А/t

A=Uq

q=It

q=1200×0.5=600 Кл.

А=600×200=120000 Дж.

Р=120000 Дж/1200=100 Вт.

ответ: 100 Вт.