укажіть енергію,що її споживає електролампа за 20 хв. роботи ,якшо показання вольтметра 200в,а

амперметра 0,5 а

Ответы на вопрос

Отвечает Лагойко Даша.

Дано:

I=0.5A

U=200B

t=20min=1200c

Найти: P-?

Решение:  P=\frac{A}{t}     U=\frac{A}{q}  ⇒  A=Uq   q=It

q=1200·0.5=600Кл

A=600·200=120000Дж

P=\frac{120000}{1200}=100Вт

Ответ: 100Вт

I-сила тока (А)

U-напряжение (В)

t-время (с)

q-заряд (Кл)

A-работа тока (Дж)

P-мощность (Вт)