м'яч кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 5 м/с через який інтервал часу м'яч досягне

верхньої точки траекторії​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Ответ:

Через 0,5 секунд м'яч досягне верхньої точки траекторії (нуля).

Объяснение:

Дано:

v₀ = 5 м/с

v = 0

g = 10 м/с²

Знайти: t

Розв'язок:

Розрахувати швидкість вздовж осі Y можна за формулою:

v(t) = v₀ - gt

Із формули виводимо формулу для t:

gt = v₀ - v(t)

t = (v₀ - v(t)) / g

Підставимо значення в готову формулу та знайдемо значення для t:

t = (5 - 0) м/с / 10 м/с² = 5 c / 10 = 0,5 c

Відповідь: t = 0,5 c.