Знайти прискорення літака під час зльоту,якщо його маса 200т,сила тяги 260кН,коефіциент тертя 0,03?


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Рашит.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 200 т = 200 000 кг

F = 260 кН = 260 000 Н

μ = 0,03

___________

a - ?

Запишем II закон Ньютона:

m·a = F - Fтр

m·a = F - μ·m·g

Ускорение:

a = F / m - μ·g

a = 260 000 / 200 000  - 0,03·10 = 1,3 - 0,3 = 1 м/с²