1-варіант No1 Тіло масою 8 кг під дією сили 16H набувае прискорення. Чому дорівнює це прискорення?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

F=ma ⇒a=F/m=16Н/8кг=2м/с²

Объяснение:

Отвечает Shcherbakova Alina.

Ответ:

Объяснение:упма мс