Опір одного з двох послідовно з'єднаних резисторів становить 650 Ом. Знайдіть опір другого

резистора, якщо сила струму в ньому 80 мА,а загальна напруга на обох резисторах дорівнює 72 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ: 250 Ом

Объяснение:

R1 = 650                              R = R1+R2

I = 0.08A                             R2 = R-R1

U = 72В                               R = U/I

R2-?                                     R = 72В/0.08А

                                            R = 900 Ом

                                            R2 = 900-650

                                             R2 = 250 Ом

Отвечает Кочешкова Анна.

Ответ:

Дано:

R1=650 Ом

U=72 Вт

I2=80мА=0,08 А

Знайти:R2-?

Розв'язання:

I=I1=I2→ послідовне з'єднання

R=R1+R2

I=U/R

R=U/I=72/0,08=900 Ом - загальний опір

R2=R-R1=900-650=250 Ом