яким є питомий опір матеріалу з якого виготовлена спіраль нагрівального елементу потужністю 1100

вт? Довжина спіралі 24м, поперечний переріз 0,12 мм² сила струму у спіралі 5 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

Удельное сопротивление -это ро=R*S/L. Сечение S=0.12e-6 м² и длина L даны, а сопротивление по з. Ома R=P/I²

Итого ро=P*S/(I²*L)= 1100*0.12е-6/(5²*24)= 2.2е-7 [Ом*м²/м=Ом*м]