До резистора опором 90 Ом який підключений до гальванічного елемента, паралельно під'єднали

резистор опором 30 Ом . Через який резистор протікає більший струм ? У скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Объяснение:

R1 = 90 Ом

R2 =  30 Ом

U1=U2=U

I2/I1 = ?

I2=U/R2

I1 = U/R1

I2/I1 = (U/R2) / (U/R1) = R1 / R2 = 90/30 = 3 раза ток протекающий через второй резистор больше.