Якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 80 Н, то на більший поршень площею 2400 см 2

передається сила тиску 32 кН. Яка площа меншого поршня?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Відповідь:

F{1}=80H\\S2=2400=0.24 m^{2} \\F2=32kH=32000H\\s1-?\\\frac{F1}{F2}=\frac{S2}{S1}  \\S1=\frac{F1*S2}{F2}=0,006 m^{2}

Пояснення: