Якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 80 Н, то на більший поршень площею 2400 см^2

передається сила тиску 3,2 кН. Яка площа меншого поршня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

Объяснение:

Выигрыш в силе:

n = F₂ / F₁ = 3200 / 80 = 40 раз

Площадь меньшего поршня найдем из формулы:

S₂ / S₁ = n

S₁ = S₂ / n = 2 400 / 40 = 60 см²