Яка кількість речовини міститься в газі якщо при тиску 200 кПа температурі 27 градусів за цельсієм

його обєм дорівнює 40л?

Ответы на вопрос

Отвечает Куварин Сергей.

pV/T=vR

v - це ню (моль) - к-сть речовини

v=pV/TR=200*40/298*8,31=3,23 моль