ПОМОГИТЕ УМАЛЯЮ ПРОШУУУУУУУУУ. Ребята ну помогите прошу, я уже 2 часа сижу над этими

вопросами........... 1.Визначте опір двох лампочок, що з'єднанні параленьно, якщо опори їх дорівнюють 12 Ом, 4 Ом. Якой буде сила струму в колі при напрузі 4 В.2.Три однакові лампи ввімкнені в мережу паралельно. Сила струму в нерозгалуженій ділянці кола дорівнює 1.5 А. Визначте силу струму в кожній лампі.

Ответы на вопрос

Отвечает Покляк Виолетта.

Ответ:

Объяснение:

1) R1=12 Ом    R2=4 Ом    U=4 B    I=?

===

I1=U/R1=4/12=0.33 A

I2=U/R2=4/4=1 A

Io=I1+I2=0.33+1=1.33 A

========================

2) Io=1.5 A    n=3    I1=?  I2=?   I3=?

===

I1=I2=I3=Io/n=1.5/3=0.5 A

================================