6. Тіло масою 30 кг має площу основи 0,4 м². Обчисліть тиск тіла на поверхню стола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Антон.

Ответ:

50Па

Объяснение

Дано:

m=30кг

S=0,4м^2

g=10м/с^2

p-?

p=mg/2S=30*10/2*0,4=40/0,8=50Па