Опір одного резистора більший за опір другого в 5 разів. Резистори з'єднують спочатку послідовно, а

потім паралельно. Визначте у скільки разів відрізняється загальний опір ділянки​

Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Мария.

Відповідь:

\alpha \frac{R1}{R2} = 7,2 разів

Пояснення:

послідовне:

R_{1} = R+5R=6R

R_{2} =\frac{ R*5R}{ R+5R} =\frac{ 5R^{2} }{ 6R} =\frac{ 5R}{ 6}

\alpha \frac{R1}{R2} =\frac{6R}{5R/6} = \frac{36}{5} = 7,2