2. Два резистори з'єднано паралельно і до них прикладена напруга 120 В. Загальний струм 1,6А,

опір першого резистора 100 Ом. Визначити опір другого резистора, розподіл струмів та загальний опір ділянки кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

ток через первый I1=U1/R1= 120/100=1.2 A, значит через второй I2=1.6-1.2=0.4 A, R2=U2/I2= 120/0.4=300 Ом,

общее Ro=120/1.6= 75 Ом