Тіло масою 1 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. Чому дорівнює кінетична енергія тіла

на висоті 4 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Худов Данил.

Ответ:

Е=90 Дж

Объяснение:

Е=mgh+0,5mV^2=1*10*4+0,5*1*10^2=

90 Дж