якою має бути площа поперечного перерізу мідного проводника завдовжки 4 м,щоб при прохолодженні в

ньому струму силою 300А напруга на його кінцях становила 12 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеглов Борис.

Ответ:

1.7мм

Объяснение:

Дано:

L = 4 м

I = 300 А

U = 12 В

ρ = 0,017 Ом*мм²/м

-------------------------------------

S - ?

Решение:

Согласно закону Ома

I = U/R

Отсюда

R = U/I (1)

Также мы знаем что

R = ( ρL )/S (2)

Приравниваем уравнения (1) ; (2)

U/l = ( ρL )/S

S = ( ρLl )/U

S = ( 0,017 * 4 * 300 )/12 = 1.7мм

(вроде бы так, сорри если не правильно)