Якою має бути площа поперечного перерізу мідного проводника завдовжки 2 м,щоб при прохолодженні в

ньому струму силою 150 А напруга на його кінцях становила 6 В

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Дария.

Ответ: 0,85 мм²

Объяснение:

Дано:

L = 2 м

I = 150 А

U = 6 В

ρ = 0,017 Ом*мм²/м

-------------------------------------

S - ?

Решение:

Согласно закону Ома

I = U/R

Отсюда

R = U/I (1)

Также мы знаем что

R = ( ρL )/S (2)

Приравниваем уравнения (1) ; (2)

U/l = ( ρL )/S

S = ( ρLl )/U

S = ( 0,017 * 2 * 150 )/6 = 0,85 мм²