Яка кінетична енергія тіла масою 1.2 т який рухається зі швидкістю 15м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Шведюк Вика.

Дано

m=2 кг

V=4 м/с

Wk-?

Решение

Wk=mv^2/2=2*4^2/2=32/2=16 Дж

Ответ:Wk=16 Дж