З якою швидкістю повинна летіти хокейна шайба масою 120 г, щоб її імпульс дорівнював 4,8 н • м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Омархан Аружан.

Ответ:

1)

Дано:

m1=0.16 кг

m2=0.008 кг

v2=600 м/с

p1=p2

____________________

Найти

v1-?

Импульс равен p = m*v

m1*v1=m2*v2

Отсюда скорость шайбы

v1=m2*v2/m1= 0.008*600/0.16=30 м/c

Объяснение: