Задача.2. З якою швидкістю має летіти хокейна шайба масою 160 г, щоб її імпульс дорівнював

імпульсу пулі масою 8 г, яка летить із швидкістю 2000 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m1=0.16 кг

m2=0.008 кг

v2=600 м/с

p1=p2

Знайти

v1-?

Імпульс дорівнює p = m*v

m1*v1=m2*v2

Звідси швидкість шайби

v1=m2*v2/m1= 0.008*600/0.16=30 м/c