В якому випадку виконується більша робота :при дії сили 5H на відстані 6м чи при дії сили 15H на

відстані 2м?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

A1=A2

Объяснение:

F1=5 H    s1=6 м    F2=15 H    s2=2 м   A1<>A2?

===

A1=F1*s1=5*6=30 Дж

A2=F2*s2=15*2=30 Дж

A1=A2

================

Отвечает Албан Дияс.

Відповідь:

Ні в тому, ні в тому випадку робота не більша, бо вони рівні.

Пояснення:

A = F * l

1 випадок.   A = 5H * 6м = 30 Дж

2 випадок. А = 15Н * 2м = 30 Дж

1 випадок = 2 випадок

30 Дж = 30 Дж