За який час в електричному колі проходить заряд 56 кл при силі струму в колі 200 мА


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимовская Екатерина.

q=56 Кл

I=200 мA=0,2 А

t-?

I=q/t

t=q/I=56/0,2=280 с

Ответ: t=280 c

_________