100 балов!!! 3.. До горизонтальної стиснутої на 10 см пружини прикріпили візок масою 1.2 кг. Після

того як пружина розпрямилась візок набув швидкості 5 м/с.Яка була жорсткість пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Пашнина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

по закону сохранения энергии

кх²/2= mv²/2

k= mv²/х²=1,2*(5/0,1)^2=3000 н/м