до горизонтальної пружини прикріпили візок масою 1.2кг пружина жорсткьстью 300 Н/м стиснули на

10см.Якою швидкості набуде візок при стисненні пружини.Тертя не має

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.
K*x^2/2=m*V^2/2
V=sqrt(k*x^2/m)=x*sqrt(k/m)=0,1*sqrt(300/1,2)=1,56 м/с