Зі снігу за температури 0°С, за допомогою електричного нагрівача за 20хв отримали 4 кг води з

температурою 80°С яким є опір нагрівача, якщо він приєднаний до джерела постійної напруги 160 В. Втрат єнергії не враховуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Анастасия.

Ответ:

R=23 Oм

Объяснение:

Q1=3,32*10^5*4=13.28*10^5 Дж

Q2= 4*4200=16800 Дж

Q= Q1+ Q2=(13.28+0.16)10^5=13.44*10^5 Дж

N=A/t=13.44*10^5/20/60=1120 Вт

N=U2/R=1602/R=1120

R=1602/1120=23 Oм