ДАМ 35 БАЛЛОВ!!! підйомний кран за 0,4 хв. Піднімає вантаж з швидкістю 0,6 м/с прикладаючи силу

60000. Яку роботу виконуэ двигун пiдйомного крану

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

A=F*S=F*h

h=V*t

A=F*V*t

A=60 000 Н * 0,6 м/с * (0,4*60) с=

6 000 * 6 * 24=864 000 Дж=864 кДж  -  это ответ.