Важіль знаходиться в рівновазі під дією двох сил .перша 4 Н має плече 15 см знайти другу силу

якщо її плече 10 см зз пояснення м​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласточкина Геля.

Ответ:

F2=6 H

Объяснение:

F1L1=F2L2

4*15=F2*10

F2=60/10=6 H