Визначте кінетичну енергію тіла масою 2,5кг яке рухається зі швидкістю 10см/с


Ответы на вопрос

Отвечает Макин Александр.

Ответ:

125 (Дж.)

Объяснение:

Eкін. = (m*v^2) / 2

(кін. енергія = маса помножена на квадрат швидкості і поділена на 2)

Екін = (2,5 * 10*10) / 2 = 250/2 = 125