Яку кінетичну енергію має автомобіль масою 1,5 т що рухається зі швидкістю 54кмгод​


Ответы на вопрос

Отвечает Шагалов Влад.

Ответ:

Ек=mv²/2

m=1500 кг

v=54*1000/3600=15м/с

Е=1500*15*15/2=168750Дж