Хлопчик рухаючись від свого дому до школи подолав відстань 270 м за 1,5 хв. на зворотній шлях він

витратив 75 сек знайдіть середню шв хлопчика ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тримасова Вика.
1) 270:1,5=180(м)-за 1 хв
2)1хв=60с.
3)180:60=3(м)-за секунду
4)(75•3):2=112,5(м/с) середня швидкість
Відповідь:112,5 м/с