Через розчин мідного купоросу проходить струм величиною 4А. Яка кількість металу виділиться на

катоді через 15 хвилин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шахмарданов Эльвар.

m=k \times I \times t

где

k – электрохимический коэффициент (у меди равен 3.29*10^(-7) кг/Кл)

I –сила тока = 4А

t= 15 мин = 900 с - время

Тогда

m=3.29* {10}^{ - 7} *4*900=11884 ×  {10}^{ - 7}  = 0,0011884 кг = 1,1884 г