Об'єм рідини 12 декалітрів. Визначте об'єм рідини в кубічних сантиметрах.


Ответы на вопрос

Отвечает Черныш Лилия.

Объяснение:

1 декалітр дорівнює 10 літрів.

12 декалітрів дорівнює 120 літрів.

12 декалітрів дорівнює 120×1000=120 000cm³

Отвечает Кубіцька Віка.

Приставка дека означает 10 (декада=10 дней).

1 декалитр=10 литров.

12 декалитров=120 литров.

Теперь ЗАПОМНИ!

1 ЛИТР=1 ДМ КУБИЧЕСКИЙ.

1 дм куб.=10*10*10 см куб=1000 см^3.

Тогда 120 литров=120*1000 см^3.

Ответ: 12 декалитров=120 000 см кубических.