Яку кількісь теплоти треба передати ДВОМ ЛІТРАМ води, щоб нагріти її від 20C до кипіння P- 1000

КГ/м3 V- 000,2 c=4200 ∙ °C t1-20C T2-100C ---------------------- Q-?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

Объяснение:

Q=m*c*(t2-t1)

m=p*V=1000*0.002=2 кг

Q=2*4200*(100-20)=8400*80=672000Дж=672 кДж