Рухаючись по шосе велосипедист проїхав 900м зі швидкістю 10м/с, а потім 400м зі швидкістю 5 м/с. З

якою середньою швидкістю він проїде весь шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Артур.

Ответ:

примерно 7.647м/с

Объяснение:

S1=900м

v1= 10м/с

S2= 400м

v2= 5м/с

t=s/t

t1=900/10=90 с

t2=400/5=80 с

Vсер=\frac{S1+S2}{t1+t2}=(900+400)/(90+80)=1300/170=7.647 м/с.