Яка сила струму в провіднику довжиною 20 см, розта шованому в однорідному полі, що має магнітну

індук цію 2 Тл, коли сила, яка діє на провідник, дорівнює 0,75 Н, а кут між напрямом ліній магнітної індукції і струму дорівнює 49° ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Ответ:

2,5 A

Объяснение:

L=0.2 м     B=2 Тл    F=0.75 H     α=49°   I=?

===

F=I*B*L*sinα

I=F/(B*L*sinα)=0.75/(2*0.2*0.75)=2.5 A

=============================