відстань між дома пристанями дорівнює 36,6км. Від пристані яка знаходиться вище відплив пліт. Через

0,8год від початку Руху плота назустріч йому вирушив катер, власна швидкість якого 25 км/год. через скільки годин після початку руху вони зустрінуться,якщо власна швидкість течії 2км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Відповідь. Зустріч плота і катера відбулася через 2,2 год від початку руху.

Объяснение:

Відповідь:

1) 0,8 • 2 = 1,6 (км) - проплив пліт за 2 год.

2) 36,6 - 1,6 = 35 (км) - відстань між плотом і катером.

3) 25 - 2 = 23 (км/год) - швидкість катера проти течії.

4) 35 : (23 + 2) = 1,4 (год) - відбулася зустріч плота і катера.

5) 0,8 + 1,4 = 2,2 (год) - від початку руху відбулася зустріч плота і катера.

Відповідь. Зустріч плота і катера відбулася через 2,2 год від початку руху.