Яка швидкість човна якщо він проплив 400м за 50с


Ответы на вопрос

Отвечает Шендерук Ирина.

Ответ:

480м в 1мин

Объяснение:

400:50=8(м/в сек)

8•10=80 (м/в 10 сек)

400+80=480(м/в мин)