ВІДАЮ ВСІ БАЛИ!!!!! Видатний фізіолог І.Ціон підрахував,що за час життя людини серце виконує

роботу,яка рівна роботі такої сили,що може підняти поїзд масою 3000 т на найвищу вершину Європи - гору Монблан (висота 4,8 км). Визначте роботу серця за життя людини

Ответы на вопрос

Отвечает Саркисова Виктория.

Ответ:

Дано:

m= 3000т= 3000000кг

l= 4,8км

g=10

--------------

A- ?

Объяснение:

A = F*l

F = mg

A= mgh

A= 3000000* 10*4,8=144000000 Дж