Швидкість поширення звуку у повітрі 330м/c а у воді 150м/с. Визначте час, за який звукова хвиля

розповсюдиться на відстань 4500м у воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Никончук Милена.

Ответ: 30c

Объяснение:

Дано:

V=150м/с

S=4500м

==========

t-?

t=S/V=4500/150=30c