Протягом 1.25 год. В двигуни моторолера спалили 2.5кг бензину . Який ккд двигуна якщо за цей час

вин виконав корисну роботу 23МДж 20 балов!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Марусин Данила.

Ответ: 20%

Объяснение:

Дано:

m=2,5кг

Qп=23МДж

q=46МДж

t=1,25ч

===========

η-?

η=Qп/Qз=Qп/(q*m)=23/(46*2,5)=0,2*100%=20%