Теплова машина має ККД 45%. Яку кількість теплоти передає нагрівач робочому тілу теплової машини,

якщо вона виконує роботу 0,9 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдацький Денис.

Ответ: 2кДж

Объяснение:

Дано:

Ап=0,9кДж

η=45%=0,45

===========

Qз-?

Qз=А/η=0,9/0,45=2кДж