Потяг рухається з початку координат зі сталою швидкістю 10 м/с у напрямку Ох. Побудуйте графік

залежності швидкості руху від часу. Який шлях пройде тіло за 15 хвилин?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

S=9000 м=9 км

Объяснение:

V=10 м/с

t=15 хв=15*60=900 c

S=10*900=9000 м=9 км